Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant Svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Pirmiausia, mes naudojame slapukus tam, kad galėtume užtikrinti techniškai tvarkingą Svetainės veikimą. Jums davus sutikimą, slapukus galime naudoti tam, kad galėtume rodyti asmeniškai Jums pritaikytą turinį, teikti tiesioginės rinkodaros informaciją ir kitą Jums asmeniškai pritaikytą informaciją.

Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, juos apriboti ar užblokuoti, keisti slapukų pasirinkimus per naršyklės, kurią naudojate, nuostatas. Tačiau jei tai padarysite, kai kurios Svetainės funkcijos gali neveikti.

Kokius slapukus ir kam naudoja „Lizingo“

Mes naudojame skirtingų tipų slapukus. Jie yra kategorizuojami pagal paskirtį, vietą Svetainėje, panaudojimo būdą ir saugojimo trukmę:

  • sesijos slapukai yra saugomi laikinai tol, kol Jūs lankotės Svetainėje. Jie naudojami tam, kad Jūs galėtumėte atlikti veiksmus Svetainėje ir yra ištrinami, kai uždarote naršyklę,
  • nuolatiniai slapukai yra saugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginį atitinkamą laiką. Šie slapukai skirti Svetainės optimizacijai ir gerinimui, turinio tobulinimui ir elektroninių pasiūlymų rodymui (įskaitant ir išoriniuose tinklapiuose), statistinių duomenų rinkimui,
  • statistiniai slapukai yra reikalingi tam, kad galėtume sužinoti Svetainės lankytojų naršymo įpročius ir galėtume užtikrinti nepriekaištingą Svetainės lankytojų patirtį Svetainėje bei leidžia gerinti mūsų aptarnavimo bei Paslaugų kokybę,
  • funkciniai slapukai padeda mums gerinti Svetainės funkcijas ir personalizuoto turinio sprendimus. Leidžia Svetainei įsiminti Jūsų nustatymus (pavyzdžiui, Jūsų vartotojo vardą, pasirinktą kalbą) ir teikti Jums asmeniškai pritaikytus sprendimus. Šie slapukai neseka Jūsų naršymo istorijos kitose interneto svetainėse,
  • rinkodariniai / informaciniai slapukai naudojami tam, kad galėtume matyti Jūsų turinio nustatymus ir galėtume teikti Jums aktualią informaciją apie mūsų paslaugas, gerinti tikslinės rinkodaros efektyvumą ir Jūsų patirtį Svetainėje. Šie slapukai gali būti naudojami mūsų reklamos tikslais trečiųjų šalių interneto svetainėse. Tokiu atveju mes taip pat gautume informaciją apie Jūsų naršymo istoriją svetainėse, kuriose talpiname savo reklamines priemones,
  • būtinieji slapukai yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naudotis įvairiomis Svetainės dalimis, taip pat tam, kad Svetainė veiktų, ir dėl šios priežasties negali būti išjungti.

Svetainėje naudojami šie slapukai:

Pavadinimas Aprašymas Rūšis Saugojimo terminas
CookieConsent Saugo Svetainės lankytojo slapukų sutikimo (pasirinkimo) informaciją Svetainėje Būtinasis, nuolatinis 1 m.
_ga „Google Analytics“ slapukas. Slapukas naudojamas Svetainės lankytojų, seansų, kampanijų duomenims apskaičiuoti ir Svetainės naudojimo statistinei analizei stebėti. Slapukas saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą numerį unikaliems lankytojams identifikuoti. Statistinis, nuolatinis 2 m.
_gid Slapukas naudojamas kaupti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi Svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie tai, kaip veikia Svetainė. Statistinis, nuolatinis 1 d.
_gat Tai yra „Google Analytics“ slapukas, kuris naudojamas siekiant apriboti „Google“ užfiksuoto duomenų srautą didelio srauto svetainėse. Statistinis, nuolatinis 1 d.
_fbp „Facebook“ slapukas, skirtas pateikti vartotojams atitinkamą, jiems aktualią reklamą. Rinkodarinis, nuolatinis 3 mėn.
fr „Facebook“ slapukas, skirtas parodyti vartotojams atitinkamą, jiems aktualią reklamą ir įvertinti bei patobulinti reklamą. Slapukas taip pat stebi vartotojo elgesį svetainėse, turinčiose „Facebook“ pikselius ar „Facebook“ socialinį įskiepį. Rinkodarinis, nuolatinis 3 mėn.
tr „Facebook“ slapukas, skirtas pateikti mūsų reklamą asmenims, kurie jau lankėsi Svetainėje, kuomet tokie lankytojai naudojasi „Facebook“ ar „Facebook Advertising“ skaitmenine platforma. Rinkodarinis, sesijos Sesijos metu