Automobilių veiklos nuomos skaičiuoklė

Ilgalaikė automobilių nuoma

Galbūt svajojate apie naują automobilį, tačiau neturite jam pakankamai pinigų? O galbūt svarstote, jog įsigyti naujos transporto priemonės neverta, nes dabar galima pasinaudoti ilgalaike automobilio nuoma?

Jeigu Jums sunku išsirinkti norimą įsigyti automobilį ar galbūt dvejojate, ar naujas automobilis išpildys Jūsų poreikius ir lūkesčius, tuomet Jums tikrai verta išmėginti ilgalaikę automobilių nuomą.

Atsižvelgiant į Jūsų asmeninius poreikius galime padėti išsirinkti Jums tinkamiausią transporto priemonę. 

Ilgalaikės automobilio nuomos skaičiuoklė suteikia galimybę greitai ir lengvai apskaičiuoti preliminarią mėnesio įmoką. 

Ilgalaikės nuomos skaičiuoklė tinkama naudoti ir fiziniams ir juridiniams asmenims.

Ilgalaikė nuoma

Norite vairuoti Jums patinkantį automobilį, tačiau dvejojate dėl įsipareigojimų padengiant visą jo vertės sumą? O gal bijote, jog įsigyta transporto priemonė Jus nuvils ir nepatenkins asmeninių poreikių? O galbūt tiesiog baiminatės įsipareigojimų kreditoriams? Tuomet automobilio ilgalaikė nuoma yra tai, ko Jums reikia. 

Ilgalaikė nuoma - tai galimybė naudotis automobiliu mokant fiksuotas nuomos įmokas per Jūsų pasirinktą laikotarpį. Jei norėsite, pasibaigus ilgalaikės nuomos sutarčiai, automobilį galėsite išsipirkti. Automobilių ilgalaike nuomos paslauga gali naudotis ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. 

Išsirinkite Jums patinkantį automobilį, o mes pateiksime geriausius pasiūlymus, atsižvelgę į Jūsų poreikius bei kredito istoriją. 

Ilgalaikei automobilio nuomai nėra taikomas sutarties mokestis ar palūkanos. Taip pat automobiliui neprivalomas KASKO draudimas. 

Naudojantis automobilio ilgalaikės nuomos paslauga Jūs neįsipareigojate nuomojamo automobilio įsigyti, tačiau pasibaigus sutarties terminui galėsite jį išsipirkti. Na, o jei nuomotas automobilis nepatenkino Jūsų lūkesčių - galėsite grąžinti. 

Galima sutarties laikotarpio trukmė - nuo 12 iki 60 mėn.

Ilgalaikės automobilio nuomos skaičiuoklė suteikia Jums galimybę greitai ir lengvai internetu apskaičiuoti preliminarią mėnesio įmoką. Ją rasti galite čia: www.lizingo.lt

Ilgalaikė nuoma su paslaugomis

Naudojantis automobilių ilgalaikės nuomos paslauga, galėsite naudotis specialiai Jums pritaikytais šios paslaugos privalumais,o ilgalaikės automobilio nuomos skaičiuoklė apskaičiuos preliminarią mėnesinę įmoką. Pasirinkę ilgalaikę automobilių nuomos paslaugą Jūsų fiksuota mėnesinė įmoka padengia: 

 • Automobilio nuomą iki nustatyto paslaugos laikotarpio pabaigos.
 • Automobilio paėmimą ir pristatymą.
 • Automobilio draudimą.
 • Automobilio privalomos techninės priežiūros paslaugas.
 • Automobilio remonto darbų organizavimą ir jų atlikimą.
 • Automobilio sezoninių padangų montavimą ir sandėliavimą.
 • Pakaitinio automobilio suteikimą įvykus eismo įvykiui ar serviso darbų laiku.
 • Pagalbą atsitikus bėdai kelyje.

Pasibaigus Jūsų sutarties galiojimui, turėsite galimybę pasirinkti vieną iš šių variantų:

 • pratęsti nuomos sutartį norimam laikotarpiui
 • išpirkti nuomojamą automobilį
 • nuomojamą automobilį grąžinti nuomotojui.

 

Ilgalaikės automobilio nuomos skaičiuoklė  ir lizingo skaičiuoklė suteikia Jums galimybę greitai ir lengvai internetu apskaičiuoti preliminarią mėnesio įmoką Jums reikalingui automobiliui. Ją rasti galite čia: www.lizingo.lt