Paskola automobiliui

Paskola automobiliui

Įsigyti naują automobilį iš nuosavų lėšų ar santaupų - ne visada įmanoma. Todėl ir atsirado toks automobilių finansavimo būdas kaip paskola automobiliui. Finansuoti norimo įsigyti automobilio pirkimą leidžia paskola, kuri yra vienas iš lanksčiausių būdų įsigyti tokią transporto priemonę, kokios tik norite ar reikia. 

O štai svarbiausia informacija, ką turite žinoti apie paskolą automobiliui:

  • nėra pradinio įnašo - imant paskolą automobiliui, pradinio įnašo nereikia. Galėsite susiplanuoti paskolos grąžinimą ir kas mėnesį mokėti fiksuoto dydžio mėnesines įmokas be jokių didelių vienkartinių mokėjimų. 
  • Ilgas sutarties laikotarpis - galimas sutarties laikotarpis automobilio paskolai - nuo 3 iki 84 mėnesių. Ilgesnis sutarties laikotarpis suteiks galimybę mokėti mažesnes fiksuotas mėnesines įmokas. 
  • Nereikalingas KASKO draudimas - norint gauti paskolą automobiliui Jūs neprivalėsite jo apdrausti KASKO draudimu.
  • Automobilio savininkas būsite Jūs  - pasinaudojus paskola automobiliui, įsigyta transporto priemonė bus registruojama Jūsų vardu ir oficialiai tapsite vieninteliu automobilio savininku.
  • Nėra jokių reikalavimų automobiliui.

Kodėl verta rinktis paskolą automobiliui?

  • Nėra pradinio įnašo. Paskolos automobiliams patrauklios tuo, jog joms visiškai nereikia Jūsų santaupų ar nuosavų lėšų.

  • Nėra jokių reikalavimų automobiliui. Visiškai nesvarbus automobilio amžius, markė ar komplektacija.

  • Greita. Palyginti su kitais transporto priemonių finansavimo būdais automobilio paskola yra labai greitas būdas gauti finansavimą norimam įsigyti automobiliui. 

  • Paskolos suma. Paskola automobiliui finansuoja 100% Jūsų norimo įsigyti automobilio kainos.

Kam skirta automobilio paskola

Paskola automobiliui yra transporto priemonių įsigijimo finansavimo paslauga,kurią vairuotojai Lietuvoje renkasi labai dažnai, norėdami įsigyti naują transporto priemonę. 

Automobilio paskola suteikia vairuotojams galimybę įsigyti bet kurią jiems patinkančią naują ar naudotą  transporto priemonę iki 30 000 eurų. Galima finansuoti visą arba tik trūkstamą automobilio vertės dalį. 

Nereikia jokio pradinio įnašo, todėl automobilio paskolai nėra būtinybės turėti savo santaupų ar asmeninių lėšų.

Automobilis su paskola nereikalauja įkeisti jo kredito davėjui. Nuo pat transporto priemonės įsigijimo momento ji tampa Jūsų nuosavybe, todėl nėra būtinybės drausti automobilį KASKO draudimu. 

Taip pat yra galimybė pasiskolinti daugiau, nei kainuoja norimas įsigyti automobilis. Tokiu atveju galėsite įsigyti reikalingus aksesuarus,įrangą, ar pasirūpinti remonto darbais, reikalingais sklandžiam transporto priemonės naudojimui.

Paskolos automobiliui grąžinimo terminas - nuo 3 iki 84 mėn.

Kas gali gauti paskolą automobiliui

Padėsime įsigyti Jūsų svajonių automobilį. Pasinaudoję automobilio paskolos paslauga naujos transporto priemonės raktelius rankoje laikysite ypač greitai, nes visos procedūros atliekamos lengvai ir paprastai internetinėje erdvėje. 

Paskolą automobiliui gali gauti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. 

Fiziniai asmenys turi būti ne jaunesni nei 18 metų amžiaus. 

Juridiniai asmenys privalo būti registruoti ir veikiantys Lietuvoje.

Kiekvieną kliento paraišką vertiname individualiai, todėl jei norite sužinoti apie tikslesnes paskolos automobiliams sąlygas ir galimybes Jums, prašome užpildyti paraišką čia: www.lizingo.lt