Automobilių lizingas

Automobilių lizingas

Automobilių lizingas suteikia Jums galimybę važiuoti nauju automobiliu jau šiandien, o mokėti už jį pamažu, nustatytomis mėnesinėmis įmokomis. Pasinaudoję automobilių lizingo paslauga Jūs galite įsigyti tiek visiškai naują, tiek naudotą transporto priemonę. Taip pat lizingui galite rinktis tiek privačius, tiek juridinius pardavėjus.

Lizingas automobiliams yra labai paprastas, greitas ir patogus būdas įsigyti naują reikiamą transporto priemonę. Užpildę vieną paraišką Jūs gausite įvairių kreditorių pasiūlymus vienoje vietoje, o sutartį galėsite pasirašyti ir nuotoliniu būdu. 

Įsigiję automobilį lizingu Jūs mokėsite fiksuotas mėnesines įmokas visą sutarties laikotarpį. Lizingo sutarties laikotarpis gali svyruoti nuo 3 iki 72 mėnesių.

Automobilių lizingo privalūmai

Punktai nurodantys mokymų turinį. Galima kiekvieną jų trumpai aprašyti sakiniu ar dviem.

 • Nėra užstato. Norint įsigyti automobilį lizingu, nereikalaujamas užstatas. Užstatu šiuo atveju tampa perkamas automobilis. 

 • Galimybė įsigyti naujesnį/brangesnį automobilį. Automobilių lizingas suteikia galimybę asmenims, neturintiems pakankamai sutaupytų pajamų įsigyti naujesnį automobilį. Lizingu įsigyto automobilio kaina yra išskaidoma į mėnesines įmokas. 

 • Palankesnės finansavimo sąlygos. Lizingas automobiliui įprastai pasižymi mažesnėmis palūkanomis ir ilgesniu maksimaliu sutarties laikotarpiu nei įvairūs vartojimo kreditai.

Kodėl verta rinktis automobilių lizingą

Įsigydami naują automobilį susiduriame su įvairiais galimais šio pirkinio finansavimo būdais – už automobilį mokėti savo lėšomis, rinktis lizingo paslaugą ar reikiamą sumą pasiskolinti. 

Naujų automobilių įsigijimas pasinaudojant lizingo paslauga šiuo metu yra labai populiarus ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje.

Lizingo automobiliui paslauga dažniausiai pasirenkama perkant naujesnius arba didesnės vertės automobilius, nes finansavimo suma nėra ribojama, jei tai tik leidžia asmenų pajamos. 

Šis transporto priemonių finansavimo tipas dažniausiai pasirenkamas dėl:

 • Galimybės naudoti transporto priemonę iškart, o mokėti už ją dalimis. 
 • Paprasto automobilio įsigijimo lizingu proceso.
 • Palankesnių finansavimo sąlygų.
 • Sutarties termino laikotarpio, kuris gali būti iki 72 mėnesių trukmės.

Pirkimo lizingu procesas

Automobilių lizingas yra labai paprastas, greitas ir patogus finansavimo tipas/būdas naujai transporto priemonei įsigyti. Jums tik reikia:

 • Išsirinkti norimą įsigyti transporto priemonę – tačiau jei to padaryti negalite, Jums padėti gali ir lizingo.lt komanda.
 • Užpildyti paraišką – pateikti paraišką ir reikiamus dokumentus truksite vos kelias minutes.
 • Palyginti lizingo pasiūlymus – savo paskyroje matysite įvairių kreditorių pasiūlymus, o iš jų galėsite išsirinkti Jums labiausiai tinkantį.
 • Pasirašyti sutartį – sutartį su kredito davėju galėsite pasirašyti ir nuotoliniu būdu.
 • Užregistruoti įsigytą transporto priemonę VĮ „Regitra“.
 • Viskas, nuo šiol galėsite vairuoti savo naująjį automobilį.

Kas gali gauti lizingą automobiliui

Vis dažniau pagalvojate apie naują automobilį, tačiau suprantate, kad susitaupyti jam užtruksite ilgiau nei šiuo metu galite laukti? Automobilio pirkimas lizingu gali tapti viena iš geriausių Jūsų investicijų ateičiai. 

Lizingą automobiliui gauti gali fiziniai asmenys ne jaunesni nei 18 metų. Taip pat ir Lietuvoje registruoti ir veikiantys juridiniai asmenys. Svarbu tai, jog asmuo, užpildęs paraišką, turi gauti nuolatines oficialias pajamas Lietuvoje arba užsienyje.

Kiekvieną klientą vertiname individualiai, todėl siūlome skirti keletą minučių ir užpildyti paraišką www.lizingo.lt, kad gautumėte įvairių kreditorių pasiūlymus vienoje vietoje.