Pagrindinis

LizinGO.lt - pirmoji Lietuvoje transporto priemonių finansavimo sprendimų palyginimo platforma. LizinGO.lt suteikia profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus visų tipų transporto priemonių įsigijimo finansavimo paslaugoms gauti. Mūsų paskolų ekspertai atsižvelgia į kiekvieno kliento asmeninius poreikius ir pasiūlo geriausius ir palankiausius finansavimo sprendimus. LizinGO.lt platforma yra skirta vertinantiems savo laiką bei norintiems sutaupyti. 

 

Gauti reikalingą finansavimą nėra sudėtingas procesas, tačiau Lietuvoje yra daugiau nei 40 įmonių, siūlančių šias finansines paslaugas. Norėdami gauti palankiausias finansavimo paslaugas turite lyginti įvairių bendrovių pasiūlymus, kurie ne tik, kad gali būti labai skirtingi, tačiau tai atima ir daug Jūsų laiko. LizinGo.lt komanda visuomet įvertina kiekvieno kliento poreikius ir galimybes bei pateikia tinkamiausius sprendimus iš įvairių kreditorių.

 

LizinGO.lt galite gauti šiuos transporto priemonių finansavimo paslaugas:

  • Transporto priemonių lizingas

  • Transporto priemonių paskola

  • Ilgalaikė transporto nuoma

 

Finansavimo paslaugas teikiame privatiems ir juridiniams asmenims. Finansuojame įvairias transporto priemones: lengvuosius automobilius, motociklus bei keturračius, taip pat bet kokį komercinį transportą ir žemės ūkio techniką.

 

Pasinaudoję LizinGO.lt skaičiuokle, galėsite greitai ir lengvai internetu apskaičiuoti preliminarią mėnesio įmoką Jūsų norimai transporto priemonei įsigyti. 

 

LizinGO.lt siūlo ypač patogius ir lanksčius paraiškos pateikimo ir pasirašymo procesus. Tiek pildyti paraišką, tiek ją pasirašyti galėsite nuotoliniu būdu, neišėję iš namų.

 

Užpildyti paraišką labai paprasta ir greita. Ją pateikę, per 1 val. pateiksime kreditorių pasiūlymus. Prisijungę prie asmeninės paskyros galėsite matyti visus asmeninius kreditorių pasiūlymus vienoje vietoje bei taip pat teikti naujas paraiškas, bei jas patogiai valdyti.